PATRONAT MEDIALNY: XI POLISH BUSINESSWOMEN CONGRESS Transformacja – nowe podejście do biznesu

Fundacja Międzynarodowy Inkubator Kobiet Biznesu i magazyn „Businesswoman & life” zapraszają na XI POLISH BUSINESSWOMEN CONGRESS, który odbędzie się 09 września 2021 roku (czwartek), w godzinach 10.00-20.00, w hotelu THE CROWNE PLAZA przy ul. Rondo Daszyńskiego 2 w Warszawie. To jedyne w swoim rodzaju seminarium, podczas którego wystąpią uznani mówcy, wielkie osobowości ze świata biznesu i show-biznesu i w jednym miejscu spotka się 350 przedsiębiorczych osób, żądnych wiedzy, kontaktów, szukających nowych możliwości, odbędą się w części wystawienniczej targi z produktami i usługami dla biznesu. Hasłem przewodnim wydarzenia jest Transformacja – podejście do biznesu.

Polish Businesswomen Congress, to panele dyskusyjne i eksperckie, dedykowane dla osób przedsiębiorczych, zarówno tych prowadzących już przedsiębiorstwo i poszukujących dalszych możliwości rozwoju, jak również dla osób poszukujących pomysłu i inspiracji do założenia własnego biznesu. Eksperci i uznani mówcy – autorytety w swoich dziedzinach, wygłoszą prelekcje z obszarów: brandingu, negocjacji, motywacji, budowania skutecznych zespołów, prawa i zarządzania płynnością finansową. Uczestnicy kongresu dowiedzą się m.in.: jak skutecznie budować markę własną i przedsiębiorstwa, jak efektywnie rozwijać swój potencjał, jak sprzedawać, aby zwiększyć zyski firmy i zdobywać lojalnych klientów. Wielkie osobowości polskiej sceny biznesowej przedstawią swoje case study. Polish Businesswomen Congress to największy i najstarszy kongres kobiet biznesu w Polsce, który na stałe wpisał się w plan biznesowych wydarzeń. Udział w wydarzeniu potwierdzili m.in.: Dorota „Doda” Rabczewska, dr Ewa Kempisty-Jeznach, dr Marta Skrzypczyńska, Monika Chwajoł, dr Andrzej Jeznach, Sławek Muturi, Natalia Muturi, Ela Piorun, Beata Drzazga, Joanna Idzikowska, Klaudyna Cichocka-Volkov, dr Małgorzata Musioł, Edyta Niebiorak i inni.
Polish Businesswomen Congress to cykliczne wydarzenie, organizowane przez Fundację Międzynarodowy Inkubator Kobiet Biznesu, wydawcę magazynu Businesswoman & life od 2014 roku. Na każde z wydarzeń zapraszani są eksperci w poszczególnych dziedzinach, znamienici goście, poruszane są najistotniejsze tematy z punktu widzenia kobiet biznesu.

Zapraszamy już dziś do udziału w wydarzeniu! Szczegółowe informacje i rezerwacja miejsca na: businesswomancongress.pl

O Businesswoman & life

„Businesswoman & life” to wydawany od 2010 roku, przez Fundację Międzynarodowy inkubator Kobiet Biznesu, inspirujący dwumiesięcznik kobiet sukcesu, które odważnie realizują swoje pasje  i są otwarte na nowe rozwiązania. Redakcja Magazynu znalazła klucz do kobiecego sukcesu i pragnie się podzielić nim z kobietami, które marzą o tym, by osiągnąć niezależność i rozwijać swoje pasje. Kobietom, które już osiągnęły sukces, magazyn pokazuje jak egzystować w twardym świecie biznesu i nie zatracić swojej kobiecości.

Magazyn Businesswoman & life jest dedykowany dla kobiet przedsiębiorczych, aktywnych zawodowo, piastujących wysokie stanowiska w strukturach korporacyjnych, zarządzających własną firmą lub aspirujących do założenia działalności gospodarczej.